Професійний акаунт
4
Роки досвіду
9
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж квартир (5)

  • FAKTOR | ФАКТОР
    130 000 $
    1 287 $/м²

    Гагарінський пров., 19в

    2 кімнати
    101 / 33 / 40 м²
    поверх 11 з 25
    2 дні тому
    11072 Продається простора 2-кімнатна квартира загальною площею 100,9 м² + комора 3,1 м² в ЖК під цілодобовою охороною «Чотири Сезони», секція ЛІТО, на проспекті Гагаріна. Стан від будівельників. Сторона північно-західна. Дуже гарний краєвид з вікна на центр та двір. Квартира розташована на 11-му поверсі, має 2 спальні (14,7 м² та 18,4 м²) і велику кухню-студію площею 39 м², з якої можна зробити окрему кімнату. Комора знаходиться на поверсі поруч із квартирою. У пішій доступності від комплексу розташовані дитячі садки, школи, ВНЗ, парк Перемоги, магазини, море, ідеальне місце розташування, транспортна розв'язка. На квартиру та комору оформлено право власності.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    76 000 $
    1 810 $/м²

    Краснова вул., 1-А

    ПЕРЕУСТУПКА Відеотур Суднобудівник сел.
    ЖК KADORR City
    1 кімната
    42 / 15 / 13 м²
    поверх 11 з 24
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    36778 Продается одна комнатная квартира в 61 Жемчужине на Краснова Общая площадь 42 м2, квартира с ремонтом. Кухня -гостиная с выходом на балкон, спальня, коридор, санузел. Укомплектована мебелью и техникой. Ухоженная закрытая территория, подземный паркинг, современный фасад. Просторные холлы, видеонаблюдение, круглосуточная охрана. Спокойный район с развитой инфраструктурой. Удобный выезд, на территории комплекса супермаркеты, ТРЦ, фитнес, рядом рынок, транспорт.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    82 500 $
    1 964 $/м²

    Краснова вул., (68 перлина)

    2 кімнати
    42 / 26 / 12 м²
    поверх 9 з 24
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    38486 Продається квартира з двома спальнями та кухнею-студією. Дизайнерський євроремонт. ЖК 68 Перлина. На 9-му поверсі. Повністю укомплектована меблями та технікою. Балкон із видом на Краснова. Чудовий район для проживання. Поруч магазини, супермаркети, дитячі та спортивні майданчики. У квартирі ніхто не жив, абсолютно все нове. Відеоогляд
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    85 000 $
    1 011 $/м²

    Середньофонтанська вул., (Будинок)

    3 кімнати
    84 / 55 / 23 м²
    поверх 3 з 24
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    35744 Продається 3-х кімнатна квартира в новобудові на Середньофонтанській ЖК Зручний (ЖК Удобный). Загальною площею 84,1 м2 квартира вільного планування, всі кімнати роздільні. Квартира двостороння вікна у двір та на Середньофонтанську. Житловий комплекс побудований за найсучаснішими технологіями, починаючи від фундаменту та до систем енерго та тепло заощадження. Розташування комплексу біля центру міста. Поруч з комплексом-школа, садок, ТЦ Фонтан Скай, залізничний вокзал, ринок привіз, 10 хв до моря та центру місту. У кроковій доступності багато навчальних та медичних закладів. Також розвинена транспортна система. Інфраструктура: Поруч з комплексом-школа, садок, ТЦ Фонтан Скай, залізнични...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • FAKTOR | ФАКТОР
    62 500 $
    1 453 $/м²

    Краснова вул., 1-Б

    1 кімната
    43 / 15 / 12 м²
    поверх 15 з 24
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    38344 Продається 1-кімнатна квартира площею 42,8 м² у новому ЖК 63 ПЕРЛИНА в Kadorr City на вулиці Краснова. — Новий 24-поверховий житловий комплекс бізнес-класу — Квартира на 15-му поверсі — Площа: 42,8 м² — Кухня — 12 м² — Якісний ремонт — Світла зона вітальні переходить у кухню-студію з балконом та видом на подвір'я та іподром. Квартира без меблів та техніки. Система «Аквасторож» від протікань. Доглянута закрита територія, підземний паркінг, сучасний фасад. Просторі холи, відеоспостереження, цілодобова охорона. Спокійний район із розвиненою інфраструктурою. Зручний виїзд, на території комплексу супермаркети, ТРЦ, фітнес, поруч ринок, транспорт. Є відеоогляд
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій